DODÁVATELIA A PARTNERI

PARTNERI

Tom Steed
Prinášame originálne pánske obleky a košele na mieru, vhodné pre akúkoľvek príležitosť. Našou filozofiou je priniesť mimoriadne kvalitné prevedenie a prvotriedne materiály za primeranú cenu, porovnateľnú s konfekčným oblekom vyššej triedy. Ponúkame široký sortiment starostlivo vyberaných materiálov a možnosť personalizovať si váš oblek do posledného detailu. Tom Steed je kombináciou profesionálneho technologického spracovania a príjemného zážitku z individuálneho prístupu a pozornosti, ktorá sa dostáva každému z našich zákazníkov.  www.oblekynamieru.sk


                              WEDDING LINE

                    Pre vzťahy ,ktoré nekončia . 
    Poctivo vyrábané exkluzívne obrúčky s celoživotnou                             zárukou a bezplatným servisom.
                         
                         MIKUŠ DIAMONDS   
          Diamantier s.r.o
          Mierové námestie 40, Trenčín
          www.mikusdiamonds.sk   
  Klenotníctvo Trnava: City Arena Shopping Center 

DJ-a na svadobných hostinách robievam približne desať rokov, môj hudobný repertoár nie je nijak ohraničený, celú oslavu moderujem, prípadne organizujem zábavné hry, či informujem hostí o nadchádzajucom programe apod. Súčasťou môjho štandardného honoráru je zvuková technika dostačujúca pre sálu o kapacite cca 150 ľudí, základné dekoračné osvetlenie parketu, bezdrôtový mikrofón (predovšetkým na príhovory) a časovo neobmedzené hranie. Ak je to možné, väčšinou sa snažím trvať na osobnom stretnutí s mladomanželmi niekoľko týždňov pred sobášom, kde preberieme program, hudobnú dramaturgiu a iné detaily, pre ich spokojnosť a plynulý priebeh akcie.
Ak by bol záujem o doplnenie techniky, je možné nasvietiť sálu, prípadne doplniť inými špeciálnymi efektami (napr. dymostroj, bublinkostroj, snehostroj, rotačné hlavy, lasery, apod.). Ceny za túto techniku sa riešia individuálne.
Matej Kratochvíl, mato.kratochvil@gmail.com, +421 918 531 334, http://www.fashionsound.sk/page/dj_profil/id/7


Všetko pre Vaše auto


DODÁVATELIA